GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosor 5315158
nr 531 5158
Dosor
3 st 1800-tal, höjd: 14 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:05:16
100 kr
250 kr
200 kr
500 kr